GŁOSOWANIE RADNYCH
Głosowanie z XVI Sesja RM Siemianowic Śląskich, odbytego dnia 19.12.2019
Numer
głosowania: 1
Punkt numer: 2.
15/XVI/2019 - przyjęcia
Gminnego Programu Opieki nad Zabytkami Siemianowic Śląskich do 2022
roku – głosowanie nad wprowadzeniem do prządku obrad
Radni
głosowali następująco:
Za: 18
Przeciw: 0
Wstrzymało
się: 1
Nie głosowalo: 0
Obecni: 19
Za:
Jerzy Becker |
Beata Gałecka |
Marcin Janota |
Grzegorz Jurkiewicz |
Aleksandra Krążek |
Wojciech Matczak |
Grzegorz Mól |
Tomasz Nowara |
Jan Nycz |
Marek Omelan |
Barbara Patyk-Płuciennik |
Bartłomiej Pieczykolan |
Łukasz Rosicki |
Paweł Siegel |
Danuta Sobczyk |
Marek Urbańczyk |
Bartosz Wańczura |
Anna Zasada-Chorab |
|
|
Wstrzymało
się:
Karina Siwiec-Magielnicka |
|
|
|
Numer
głosowania: 2
Punkt numer: 3.
Zatwierdzenie protokołu
z
Sesji Rady Miasta z dnia 21.11.2019r. -
Radni
głosowali następująco:
Za: 19
Przeciw: 0
Wstrzymało
się: 0
Nie głosowalo: 0
Obecni: 19
Za:
Jerzy Becker |
Beata Gałecka |
Marcin Janota |
Grzegorz Jurkiewicz |
Aleksandra Krążek |
Wojciech Matczak |
Grzegorz Mól |
Tomasz Nowara |
Jan Nycz |
Marek Omelan |
Barbara Patyk-Płuciennik |
Bartłomiej Pieczykolan |
Łukasz Rosicki |
Paweł Siegel |
Karina Siwiec-Magielnicka |
Danuta Sobczyk |
Marek Urbańczyk |
Bartosz Wańczura |
Anna Zasada-Chorab |
|
Numer
głosowania: 3
Punkt numer: 3.
Zatwierdzenie protokołu
z
Sesji Rady Miasta z dnia 28.11.2019r. -
Radni
głosowali następująco:
Za: 19
Przeciw: 0
Wstrzymało
się: 0
Nie głosowalo: 0
Obecni: 19
Za:
Jerzy Becker |
Beata Gałecka |
Marcin Janota |
Grzegorz Jurkiewicz |
Aleksandra Krążek |
Wojciech Matczak |
Grzegorz Mól |
Tomasz Nowara |
Jan Nycz |
Marek Omelan |
Barbara Patyk-Płuciennik |
Bartłomiej Pieczykolan |
Łukasz Rosicki |
Paweł Siegel |
Karina Siwiec-Magielnicka |
Danuta Sobczyk |
Marek Urbańczyk |
Bartosz Wańczura |
Anna Zasada-Chorab |
|
Numer
głosowania: 4
Punkt numer: 5.
Skargi, wnioski i petycje
wpływające do Rady Miasta. - Petycja dot.
zmiany przepisów prawa- głosowanie nad przekazaniem
petycji do określonych podmiotów.
Radni
głosowali następująco:
Za: 18
Przeciw: 0
Wstrzymało
się: 0
Nie głosowalo: 2
Obecni: 20
Za:
Beata Gałecka |
Małgorzata Gościniak |
Marcin Janota |
Grzegorz Jurkiewicz |
Aleksandra Krążek |
Wojciech Matczak |
Grzegorz Mól |
Tomasz Nowara |
Jan Nycz |
Marek Omelan |
Barbara Patyk-Płuciennik |
Bartłomiej Pieczykolan |
Łukasz Rosicki |
Karina Siwiec-Magielnicka |
Danuta Sobczyk |
Marek Urbańczyk |
Bartosz Wańczura |
Anna Zasada-Chorab |
|
|
Nie
głosowało:
Jerzy Becker |
Paweł Siegel |
|
|
Numer
głosowania: 5
Punkt numer: 5.
Przekazanie skargi na
Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy do Komisji Skarg, Wniosków i
Petycji celem rozpatrzenia. -
Radni
głosowali następująco:
Za: 20
Przeciw: 0
Wstrzymało
się: 0
Nie głosowalo: 0
Obecni: 20
Za:
Jerzy Becker |
Beata Gałecka |
Małgorzata Gościniak |
Marcin Janota |
Grzegorz Jurkiewicz |
Aleksandra Krążek |
Wojciech Matczak |
Grzegorz Mól |
Tomasz Nowara |
Jan Nycz |
Marek Omelan |
Barbara Patyk-Płuciennik |
Bartłomiej Pieczykolan |
Łukasz Rosicki |
Paweł Siegel |
Karina Siwiec-Magielnicka |
Danuta Sobczyk |
Marek Urbańczyk |
Bartosz Wańczura |
Anna Zasada-Chorab |
Numer
głosowania: 6
Punkt numer: 6.
1/XVI/2019 - uchwalenia
wieloletniej prognozy finansowej na lata 2020-2038 -
Radni
głosowali następująco:
Za: 21
Przeciw: 0
Wstrzymało
się: 0
Nie głosowalo: 0
Obecni: 21
Za:
Jerzy Becker |
Beata Gałecka |
Andrzej Gościniak |
Małgorzata Gościniak |
Marcin Janota |
Grzegorz Jurkiewicz |
Aleksandra Krążek |
Wojciech Matczak |
Grzegorz Mól |
Tomasz Nowara |
Jan Nycz |
Marek Omelan |
Barbara Patyk-Płuciennik |
Bartłomiej Pieczykolan |
Łukasz Rosicki |
Paweł Siegel |
Karina Siwiec-Magielnicka |
Danuta Sobczyk |
Marek Urbańczyk |
Bartosz Wańczura |
Anna Zasada-Chorab |
|
|
|
Numer
głosowania: 7
Punkt numer: 6.
2/XVI/2019 - uchwalenia
budżetu miasta na 2020 rok -
Radni
głosowali następująco:
Za: 21
Przeciw: 0
Wstrzymało
się: 0
Nie głosowalo: 0
Obecni: 21
Za:
Jerzy Becker |
Beata Gałecka |
Andrzej Gościniak |
Małgorzata Gościniak |
Marcin Janota |
Grzegorz Jurkiewicz |
Aleksandra Krążek |
Wojciech Matczak |
Grzegorz Mól |
Tomasz Nowara |
Jan Nycz |
Marek Omelan |
Barbara Patyk-Płuciennik |
Bartłomiej Pieczykolan |
Łukasz Rosicki |
Paweł Siegel |
Karina Siwiec-Magielnicka |
Danuta Sobczyk |
Marek Urbańczyk |
Bartosz Wańczura |
Anna Zasada-Chorab |
|
|
|
Numer
głosowania: 8
Punkt numer: 7.
3/XVI/2019 określenia
warunków udzielenia bonifikaty i wysokości stawek procentowych przy
sprzedaży lokali mieszkalnych w budynkach stanowiących własność Gminy
Miasta Siemianowice Śląskie -
Radni
głosowali następująco:
Za: 21
Przeciw: 0
Wstrzymało
się: 0
Nie głosowalo: 0
Obecni: 21
Za:
Jerzy Becker |
Beata Gałecka |
Andrzej Gościniak |
Małgorzata Gościniak |
Marcin Janota |
Grzegorz Jurkiewicz |
Aleksandra Krążek |
Wojciech Matczak |
Grzegorz Mól |
Tomasz Nowara |
Jan Nycz |
Marek Omelan |
Barbara Patyk-Płuciennik |
Bartłomiej Pieczykolan |
Łukasz Rosicki |
Paweł Siegel |
Karina Siwiec-Magielnicka |
Danuta Sobczyk |
Marek Urbańczyk |
Bartosz Wańczura |
Anna Zasada-Chorab |
|
|
|
Numer
głosowania: 9
Punkt numer: 7.
4/XVI/2019
szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w ośrodkach
wsparcia takich jak schronisko dla osób bezdomnych, schronisko dla
osób bezdomnych z usługami opiekuńczymi oraz dom dla matek z
małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży -
Radni
głosowali następująco:
Za: 21
Przeciw: 0
Wstrzymało
się: 0
Nie głosowalo: 0
Obecni: 21
Za:
Jerzy Becker |
Beata Gałecka |
Andrzej Gościniak |
Małgorzata Gościniak |
Marcin Janota |
Grzegorz Jurkiewicz |
Aleksandra Krążek |
Wojciech Matczak |
Grzegorz Mól |
Tomasz Nowara |
Jan Nycz |
Marek Omelan |
Barbara Patyk-Płuciennik |
Bartłomiej Pieczykolan |
Łukasz Rosicki |
Paweł Siegel |
Karina Siwiec-Magielnicka |
Danuta Sobczyk |
Marek Urbańczyk |
Bartosz Wańczura |
Anna Zasada-Chorab |
|
|
|
Numer
głosowania: 10
Punkt numer: 7.
5/XVI/2019 udzielenia
pomocy finansowej w postaci dotacji celowej dla Miasta Chorzów na
dofinansowanie działalności Ośrodka Pomocy Osobom Uzależnionym i Ich
Rodzinom w Chorzowie -
Radni
głosowali następująco:
Za: 21
Przeciw: 0
Wstrzymało
się: 0
Nie głosowalo: 0
Obecni: 21
Za:
Jerzy Becker |
Beata Gałecka |
Andrzej Gościniak |
Małgorzata Gościniak |
Marcin Janota |
Grzegorz Jurkiewicz |
Aleksandra Krążek |
Wojciech Matczak |
Grzegorz Mól |
Tomasz Nowara |
Jan Nycz |
Marek Omelan |
Barbara Patyk-Płuciennik |
Bartłomiej Pieczykolan |
Łukasz Rosicki |
Paweł Siegel |
Karina Siwiec-Magielnicka |
Danuta Sobczyk |
Marek Urbańczyk |
Bartosz Wańczura |
Anna Zasada-Chorab |
|
|
|
Numer
głosowania: 11
Punkt numer: 7.
6/XVI/2019 częściowej
zmiany uchwały Nr 359/2017 Rady Miasta Siemianowic Śląskich z dnia 30
marca 2017r. w sprawie szczegółowych warunków przyznawania i
ustalania odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi
opiekuńcze, z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla
osób z zaburzeniami psychicznymi oraz szczegółowych warunków
częściowego lub całkowitego zwalniania od opłat, jak również trybu
ich pobierania -
Radni
głosowali następująco:
Za: 21
Przeciw: 0
Wstrzymało
się: 0
Nie głosowalo: 0
Obecni: 21
Za:
Jerzy Becker |
Beata Gałecka |
Andrzej Gościniak |
Małgorzata Gościniak |
Marcin Janota |
Grzegorz Jurkiewicz |
Aleksandra Krążek |
Wojciech Matczak |
Grzegorz Mól |
Tomasz Nowara |
Jan Nycz |
Marek Omelan |
Barbara Patyk-Płuciennik |
Bartłomiej Pieczykolan |
Łukasz Rosicki |
Paweł Siegel |
Karina Siwiec-Magielnicka |
Danuta Sobczyk |
Marek Urbańczyk |
Bartosz Wańczura |
Anna Zasada-Chorab |
|
|
|
Numer
głosowania: 12
Punkt numer: 7.
7/XVI/2019 wyrażenia
woli przystąpienia i realizacji programu „Asystent osobisty
osoby niepełnosprawnej” - edycja 2019-2020 finansowanego ze
środków Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych -
Radni
głosowali następująco:
Za: 21
Przeciw: 0
Wstrzymało
się: 0
Nie głosowalo: 0
Obecni: 21
Za:
Jerzy Becker |
Beata Gałecka |
Andrzej Gościniak |
Małgorzata Gościniak |
Marcin Janota |
Grzegorz Jurkiewicz |
Aleksandra Krążek |
Wojciech Matczak |
Grzegorz Mól |
Tomasz Nowara |
Jan Nycz |
Marek Omelan |
Barbara Patyk-Płuciennik |
Bartłomiej Pieczykolan |
Łukasz Rosicki |
Paweł Siegel |
Karina Siwiec-Magielnicka |
Danuta Sobczyk |
Marek Urbańczyk |
Bartosz Wańczura |
Anna Zasada-Chorab |
|
|
|
Numer
głosowania: 13
Punkt numer: 7.
8/XVI/2019 przyjęcia
Miejskiego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego w Siemianowicach
Śląskich na lata 2020-2022 -
Radni
głosowali następująco:
Za: 21
Przeciw: 0
Wstrzymało
się: 0
Nie głosowalo: 0
Obecni: 21
Za:
Jerzy Becker |
Beata Gałecka |
Andrzej Gościniak |
Małgorzata Gościniak |
Marcin Janota |
Grzegorz Jurkiewicz |
Aleksandra Krążek |
Wojciech Matczak |
Grzegorz Mól |
Tomasz Nowara |
Jan Nycz |
Marek Omelan |
Barbara Patyk-Płuciennik |
Bartłomiej Pieczykolan |
Łukasz Rosicki |
Paweł Siegel |
Karina Siwiec-Magielnicka |
Danuta Sobczyk |
Marek Urbańczyk |
Bartosz Wańczura |
Anna Zasada-Chorab |
|
|
|
Numer
głosowania: 14
Punkt numer: 7.
9/XVI/2019 przyjęcia
do wykonania od Wojewody Śląskiego zadania z zakresu administracji
rządowej związanego z przeprowadzeniem kwalifikacji wojskowej na
terenie miasta Siemianowice Śląskie dotyczącego wypłaty dodatkowego
wynagrodzenia dla członków powiatowej komisji lekarskiej orzekającej
o stopniu zdolności do czynnej służby wojskowej -
Radni
głosowali następująco:
Za: 21
Przeciw: 0
Wstrzymało
się: 0
Nie głosowalo: 0
Obecni: 21
Za:
Jerzy Becker |
Beata Gałecka |
Andrzej Gościniak |
Małgorzata Gościniak |
Marcin Janota |
Grzegorz Jurkiewicz |
Aleksandra Krążek |
Wojciech Matczak |
Grzegorz Mól |
Tomasz Nowara |
Jan Nycz |
Marek Omelan |
Barbara Patyk-Płuciennik |
Bartłomiej Pieczykolan |
Łukasz Rosicki |
Paweł Siegel |
Karina Siwiec-Magielnicka |
Danuta Sobczyk |
Marek Urbańczyk |
Bartosz Wańczura |
Anna Zasada-Chorab |
|
|
|
Numer
głosowania: 15
Punkt numer: 7.
10/XVI/2019
szczegółowego trybu umarzania należności pieniężnych z tytułu
korzystania z lokali mieszkalnych wchodzących w skład mieszkaniowego
zasobu Gminy (Miasta) Siemianowice Śląskie -
Radni
głosowali następująco:
Za: 19
Przeciw: 0
Wstrzymało
się: 2
Nie głosowalo: 0
Obecni: 21
Za:
Jerzy Becker |
Beata Gałecka |
Andrzej Gościniak |
Marcin Janota |
Grzegorz Jurkiewicz |
Aleksandra Krążek |
Wojciech Matczak |
Grzegorz Mól |
Tomasz Nowara |
Jan Nycz |
Marek Omelan |
Barbara Patyk-Płuciennik |
Bartłomiej Pieczykolan |
Łukasz Rosicki |
Paweł Siegel |
Danuta Sobczyk |
Marek Urbańczyk |
Bartosz Wańczura |
Anna Zasada-Chorab |
|
Wstrzymało
się:
Małgorzata Gościniak |
Karina Siwiec-Magielnicka |
|
|
Numer
głosowania: 16
Punkt numer: 7.
11/XVI/2019 przyjęcia
„Planu adaptacji miasta Siemianowice Śląskie do zmian klimatu
do roku 2030” -
Radni
głosowali następująco:
Za: 21
Przeciw: 0
Wstrzymało
się: 0
Nie głosowalo: 0
Obecni: 21
Za:
Jerzy Becker |
Beata Gałecka |
Andrzej Gościniak |
Małgorzata Gościniak |
Marcin Janota |
Grzegorz Jurkiewicz |
Aleksandra Krążek |
Wojciech Matczak |
Grzegorz Mól |
Tomasz Nowara |
Jan Nycz |
Marek Omelan |
Barbara Patyk-Płuciennik |
Bartłomiej Pieczykolan |
Łukasz Rosicki |
Paweł Siegel |
Karina Siwiec-Magielnicka |
Danuta Sobczyk |
Marek Urbańczyk |
Bartosz Wańczura |
Anna Zasada-Chorab |
|
|
|
Numer
głosowania: 17
Punkt numer: 7.
12a/XVI/2019 zasad
wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy
Siemianowice Śląskie -
Radni
głosowali następująco:
Za: 14
Przeciw: 0
Wstrzymało
się: 7
Nie głosowalo: 0
Obecni: 21
Za:
Jerzy Becker |
Beata Gałecka |
Andrzej Gościniak |
Marcin Janota |
Grzegorz Jurkiewicz |
Aleksandra Krążek |
Wojciech Matczak |
Grzegorz Mól |
Tomasz Nowara |
Jan Nycz |
Marek Omelan |
Bartłomiej Pieczykolan |
Marek Urbańczyk |
Anna Zasada-Chorab |
|
|
Wstrzymało
się:
Małgorzata Gościniak |
Barbara Patyk-Płuciennik |
Łukasz Rosicki |
Paweł Siegel |
Karina Siwiec-Magielnicka |
Danuta Sobczyk |
Bartosz Wańczura |
|
Numer
głosowania: 18
Punkt numer: 7.
13a/XVI/2019 - zmian budżetu
miasta na 2019 rok -
Radni
głosowali następująco:
Za: 21
Przeciw: 0
Wstrzymało
się: 0
Nie głosowalo: 0
Obecni: 21
Za:
Jerzy Becker |
Beata Gałecka |
Andrzej Gościniak |
Małgorzata Gościniak |
Marcin Janota |
Grzegorz Jurkiewicz |
Aleksandra Krążek |
Wojciech Matczak |
Grzegorz Mól |
Tomasz Nowara |
Jan Nycz |
Marek Omelan |
Barbara Patyk-Płuciennik |
Bartłomiej Pieczykolan |
Łukasz Rosicki |
Paweł Siegel |
Karina Siwiec-Magielnicka |
Danuta Sobczyk |
Marek Urbańczyk |
Bartosz Wańczura |
Anna Zasada-Chorab |
|
|
|
Numer
głosowania: 19
Punkt numer: 7.
14/XVI/2019 - zmiany
wieloletniej prognozy finansowej na lata 2019-2034 -
Radni
głosowali następująco:
Za: 21
Przeciw: 0
Wstrzymało
się: 0
Nie głosowalo: 0
Obecni: 21
Za:
Jerzy Becker |
Beata Gałecka |
Andrzej Gościniak |
Małgorzata Gościniak |
Marcin Janota |
Grzegorz Jurkiewicz |
Aleksandra Krążek |
Wojciech Matczak |
Grzegorz Mól |
Tomasz Nowara |
Jan Nycz |
Marek Omelan |
Barbara Patyk-Płuciennik |
Bartłomiej Pieczykolan |
Łukasz Rosicki |
Paweł Siegel |
Karina Siwiec-Magielnicka |
Danuta Sobczyk |
Marek Urbańczyk |
Bartosz Wańczura |
Anna Zasada-Chorab |
|
|
|
Numer
głosowania: 20
Punkt numer: 7.
15/XVI/2019 - przyjęcia
Gminnego Programu Opieki nad Zabytkami Siemianowic Śląskich do 2022
roku -
Radni
głosowali następująco:
Za: 20
Przeciw: 0
Wstrzymało
się: 1
Nie głosowalo: 0
Obecni: 21
Za:
Jerzy Becker |
Beata Gałecka |
Małgorzata Gościniak |
Marcin Janota |
Grzegorz Jurkiewicz |
Aleksandra Krążek |
Wojciech Matczak |
Grzegorz Mól |
Tomasz Nowara |
Jan Nycz |
Marek Omelan |
Barbara Patyk-Płuciennik |
Bartłomiej Pieczykolan |
Łukasz Rosicki |
Paweł Siegel |
Karina Siwiec-Magielnicka |
Danuta Sobczyk |
Marek Urbańczyk |
Bartosz Wańczura |
Anna Zasada-Chorab |
Wstrzymało
się:
Andrzej Gościniak |
|
|
|
Numer
głosowania: 21
Punkt numer: 8.
Przyjęcie terminarza Sesji
Rady Miasta na rok 2020 r. -
Radni
głosowali następująco:
Za: 15
Przeciw: 3
Wstrzymało
się: 1
Nie głosowalo: 1
Obecni: 20
Za:
Jerzy Becker |
Beata Gałecka |
Marcin Janota |
Grzegorz Jurkiewicz |
Aleksandra Krążek |
Wojciech Matczak |
Tomasz Nowara |
Marek Omelan |
Barbara Patyk-Płuciennik |
Bartłomiej Pieczykolan |
Łukasz Rosicki |
Danuta Sobczyk |
Marek Urbańczyk |
Bartosz Wańczura |
Anna Zasada-Chorab |
|
Przeciw:
Andrzej Gościniak |
Małgorzata Gościniak |
Karina Siwiec-Magielnicka |
|
Wstrzymało
się:
Paweł Siegel |
|
|
|
Nie
głosowało:
Jan Nycz |
|
|
|
Numer
głosowania: 22
Punkt numer: 8.
Przyjęcie planu pracy Rady
Miasta na I półrocze 2020 r. -
Radni
głosowali następująco:
Za: 15
Przeciw: 3
Wstrzymało
się: 1
Nie głosowalo: 1
Obecni: 20
Za:
Jerzy Becker |
Beata Gałecka |
Marcin Janota |
Grzegorz Jurkiewicz |
Aleksandra Krążek |
Wojciech Matczak |
Tomasz Nowara |
Marek Omelan |
Barbara Patyk-Płuciennik |
Bartłomiej Pieczykolan |
Łukasz Rosicki |
Danuta Sobczyk |
Marek Urbańczyk |
Bartosz Wańczura |
Anna Zasada-Chorab |
|
Przeciw:
Andrzej Gościniak |
Małgorzata Gościniak |
Karina Siwiec-Magielnicka |
|
Wstrzymało
się:
Paweł Siegel |
|
|
|
Nie
głosowało:
Jan Nycz |
|
|
|
Numer
głosowania: 23
Punkt numer: 9.
Przyjęcie terminarzy
posiedzeń i planów pracy Komisji Rady Miasta na I półrocze 2020 r. -
Plan Pracy Komisji Rewizyjnej
Radni
głosowali następująco:
Za: 19
Przeciw: 0
Wstrzymało
się: 0
Nie głosowalo: 1
Obecni: 20
Za:
Jerzy Becker |
Beata Gałecka |
Andrzej Gościniak |
Małgorzata Gościniak |
Marcin Janota |
Grzegorz Jurkiewicz |
Aleksandra Krążek |
Wojciech Matczak |
Tomasz Nowara |
Marek Omelan |
Barbara Patyk-Płuciennik |
Bartłomiej Pieczykolan |
Łukasz Rosicki |
Paweł Siegel |
Karina Siwiec-Magielnicka |
Danuta Sobczyk |
Marek Urbańczyk |
Bartosz Wańczura |
Anna Zasada-Chorab |
|
Nie
głosowało:
Jan Nycz |
|
|
|
Numer
głosowania: 24
Punkt numer: 9.
Przyjęcie terminarzy
posiedzeń i planów pracy Komisji Rady Miasta na I półrocze 2020 r. -
Plan Pracy Komisji Rozwoju Miasta i Inwestycji
Radni
głosowali następująco:
Za: 20
Przeciw: 0
Wstrzymało
się: 0
Nie głosowalo: 0
Obecni: 20
Za:
Jerzy Becker |
Beata Gałecka |
Andrzej Gościniak |
Małgorzata Gościniak |
Marcin Janota |
Grzegorz Jurkiewicz |
Aleksandra Krążek |
Wojciech Matczak |
Tomasz Nowara |
Jan Nycz |
Marek Omelan |
Barbara Patyk-Płuciennik |
Bartłomiej Pieczykolan |
Łukasz Rosicki |
Paweł Siegel |
Karina Siwiec-Magielnicka |
Danuta Sobczyk |
Marek Urbańczyk |
Bartosz Wańczura |
Anna Zasada-Chorab |
Numer
głosowania: 25
Punkt numer: 9.
Przyjęcie terminarzy
posiedzeń i planów pracy Komisji Rady Miasta na I półrocze 2020 r. -
Plan Pracy Komisji Finansowo- Budżetowej
Radni
głosowali następująco:
Za: 20
Przeciw: 0
Wstrzymało
się: 0
Nie głosowalo: 0
Obecni: 20
Za:
Jerzy Becker |
Beata Gałecka |
Andrzej Gościniak |
Małgorzata Gościniak |
Marcin Janota |
Grzegorz Jurkiewicz |
Aleksandra Krążek |
Wojciech Matczak |
Tomasz Nowara |
Jan Nycz |
Marek Omelan |
Barbara Patyk-Płuciennik |
Bartłomiej Pieczykolan |
Łukasz Rosicki |
Paweł Siegel |
Karina Siwiec-Magielnicka |
Danuta Sobczyk |
Marek Urbańczyk |
Bartosz Wańczura |
Anna Zasada-Chorab |
Numer
głosowania: 26
Punkt numer: 9.
Przyjęcie terminarzy
posiedzeń i planów pracy Komisji Rady Miasta na I półrocze 2020 r. -
Plan Pracy Komisji Polityki Społecznej
Radni
głosowali następująco:
Za: 20
Przeciw: 0
Wstrzymało
się: 0
Nie głosowalo: 0
Obecni: 20
Za:
Jerzy Becker |
Beata Gałecka |
Andrzej Gościniak |
Małgorzata Gościniak |
Marcin Janota |
Grzegorz Jurkiewicz |
Aleksandra Krążek |
Wojciech Matczak |
Tomasz Nowara |
Jan Nycz |
Marek Omelan |
Barbara Patyk-Płuciennik |
Bartłomiej Pieczykolan |
Łukasz Rosicki |
Paweł Siegel |
Karina Siwiec-Magielnicka |
Danuta Sobczyk |
Marek Urbańczyk |
Bartosz Wańczura |
Anna Zasada-Chorab |
Oficialne przedstawicielstwo na polskę: MARSA Warszawa - www.hersystem.eu |
H.E.R. Systém c A.S.Partner, s.r.o., Košice |